Posledný domáci zápas pred play-off privítame FK AS Trenčín

Dátum: 22.2.2018

Posledné domáce predstavenie pred play-off a zápas, ktorý veľa napovie o konečnom poradí v tabuľke a či začneme sériu doma alebo nie. Momentálne okupujeme tretiu priečku o ktorú zvádzajú urputný boj až ďalšie tri tímy. FaBK ATU Košice figuruje na šiestej priečke s počtom bodov 33. Bodovo rovnako je na tom aj 1. FBC Trenčín, avšak o priečku vyššie. Štvrtý FK AS Trenčín a momentálne tretie FK Florko Košice majú zhodne, po 35 bodov.

O prvé a druhé miesto po základnej časti si to spolu rozadajú tímy TJ A - Fbo Nižná a Tsunami Záhorská Bystrica. Druhé Tsunami má istotu minimálne druhej pozície pred vyraďovacími bojmi, keďže ich momentálny nádskok je 9 bodov. Na prvú Nižnú strácaju 4 body a tak im ešte ostáva teoretická šanca.

Čo sa týka druhého konca tabuľky, už isté play-off má siedmy FBC Mikuláš Prešov. Prvú osmičku uzatvára s 15 bodmi ŠK Lido Prírodovedec. Avšak nemajú nič isté keďže im na chrbát dýchajú súperi zo Spišskej s 14 bodmi a aj Hurikán Bratislava s 13 bodmi. Posledné, jedenáste, miesto patrí Predátorom zo Sabinova, keďže v priebehu súťaže sa odhlásil tím Skalice.

Záver extraligy bude ešte preto poriadne náročny a naši florkáči budú potrebovať najmä Vašu podporu! Preto si nenechajte újsť priamy duel o tretiu priečku a spoločne dotiahnime Florko do čo najlepšej pozície pred vyraďovacími zápasmi! A takisto nás nezabúdajte sledovať, pretože ešte pred domácim vystúpením si predstavíme ďalšiu posilu, ktorá využila zimné prestupové obdobie a bude nám pomáhať v bojoch o tú najvyššiu métu.