Tréner Kátlovský: "Florkáči sú pripravení uspieť!"

Dátum: 4.5.2018

Sezóna vrcholí, tréningy pripravujú hráčov na zápasové tempo, najlepší florbalisti z celého Slovenska sa schádzajú aby ukončili sezónu záverečným turnajom. Majstrovstvá tento víkend odštartuje kategória mladšej prípravky. Naši florbalisti sa už nachádzajú v mieste diania a vžívajú sa s prostredím, halou a atmosférou tohto podujatia. Vrámci záverečnej prípravy, si naše najmänšie talenty zahrali prípravne zápasy s ŠK Gamou Košice a aj s ich kamarátmi zo staršej prípravky. Prípravu sme rozhodne nezanedbali a tešíme sa na to, čo nás čaká. Už onedlho sa dozvieme viac a my Vás o priebehu budeme po každom hracom dni informovať!

Tréner Kátlovský: "Florkáči sú pripravení uspieť"

"Florkáči sa zodpovedne pripravovali počas celej sezóny a preto s trénermi chceme, aby si tento turnaj zaslúžene florbalovo užili. Veríme, že to spolu dokážeme dotiahnuť ďaleko," povedal jeden z dvojice hlavných trénerov, Martin Kátlovský. "Prípravu sme v posledných týždňoch prispôsobovali tomu, čo nás čaká a florkáči sú pripravení uspieť pred Vami, skvelými rodičmi a fanúšikmi, ktorý si aj tentokrát našli cestu až sem, do Trenčína."

Sobota 5.5.2018 - Rozpis zápasov prvého hracieho dňa

10:50, ihrisko C: FK Florko Košice - Eastern Wings Michalovce
12:30, ihrisko C: Hurikán Inspiro - FK Florko Košice
15:50, ihrisko C: FK AS Trenčín "čierny" - FK Florko Košice

Nedeľa 6.5.2018

O ďaľšom priebehu sa rozhodne podľa výsledkov v skupine, no s istotou florkáči odohrajú najmenej ďalšie tri zápasy, okrem troch skupinových.

Držíme našim chlapcom palce, vidíme sa v Trenčíne!