Florbalový klub Florko Košice

Darujte 2% z daní

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou!

V športe sa môže stať všetko, najmä v play-off florbalovej extraligy mužov. Cez posledný víkend sa vydali do Nižnej, aby odohrali prvé dva zápasy semifinále play-off. Chceli Nižnej uchmatnúť aspoň jeden bod.

Nižná, poriadne nahecovaná po prvom mieste v základnej časti, vyradila v štvrťfinále Spišskú Novú Ves 3:0 na zápasy. To svedčí o jej kvalite. Prvý zápas sa niesol vo vyrovnanom duchu a museli ho rozhodnúť nájazdy, v ktorých už stálo šťastie na našej strane. Rozhodol Jakub Blaško - zápas sme teda vyhrali 5:4 a muži sa vyborne naladili na nedeľu. 

Na nešťastie pre Nižnú, spomínaná kvalita sa akoby premenila na neistotu, nepresnosť a nezodpovednosť. Prvú tretinu Florko vyhralo 6:0. Debakel, kanonáda, aj takými slovami sa to dá opísať. Nižná nevedela, koľká bije. Sám tréner súpera povedal, že toto sa mu za 2 roky trénovania ich A-mužstva nestalo. Tento stav sa nezmenil až do poslednej minúty, kedy kozmeticky znížil Tomáš Šroba na 1:6, čo bol konečný výsledok.

Florko si tak vezie do Košíc stav 2:0 na zápasy, a už najbližšiu sobotu bude môcť rozhodnúť o svojom postupe do finále. My dúfame, že nás prídete podporiť v ešte hojnejšom počte, ako minule a urobíte úžasnú atmosféru. Spolu totiž tvoríme jeden tím!

 

 
 

Za podporu ďakujeme...

Kategórie
Odkazy
Kontakt

Florbalový klub FLORKO Košice
Adresa: Užhorodská 39, 040 11 Košice
IČO: 35565781
DIČ: 2022056608
IBAN: SK77 7500 0000 0040 0271 0450