Florbalový klub Florko Košice

Darujte 2% z daní

Začnú muži play-off doma?

Dátum: 18.2.2019 Autor: Jakub Frankovič

Do konca základnej časti zostávajú už iba tri kolá, ktoré rozhodnú o postupujúcich tímoch do play-off. Prvé štyri tímy tabuľky začnú play-off doma, druhé štyri vonku. Cieľ mužského tímu je samozrejme aspoň štvrté miesto, no pri šťastných zhodách okolností by to mohlo byť aj lepšie. Aktuálne tabuľka vyzerá následovne:

Po včerajšom víťazstve Snipers BA nad Lidom stojí Florko na priebežnom štvrtom mieste, no čakajú ich 3 ťažké zápasy proti znovuzrodenému AS Trenčín, prvej Nižnej a obhájcovi titulu Tsunami Záhorská Bystrica. Lido čaká Spišská Nová Ves, 1. FBC Trenčín a Žilina. A-tím mohol byť vo výhodnejšej pozícii ako je teraz, no bitku s Lidom túto sezónu dvakrát prehral, a to pomerom 2:7 vonku a 3:4sn. doma. 

Ak chce Áčko pomýšlať na TOP 4, ich výkon sa musí výrazne zlepšiť. V sobotu hrali vonku proti Mikulášu Prešov, ktorý je v tabuľke až na desiatom mieste. Namiesto upevnenia si psychiky a stabilizovanie dobrého výkonu muži znova hazardovali a Prešov zdolali pomerom 5:6 po nepresvedčivom výkone plnom nepremenených šancí, individuálnych chýb a hádok, ktoré viedli k celkovej nekoncentrácii.  Našťastie Prešovu 3 body zobrali, čo ich dostalo na štvrtú priečku. Je preto v ich vlastných rukách, či si toto miesto udržia, či skončia ešte na lepšej priečke, alebo skončia piati. 

Najbližší víkend v sobotu hrajú muži doma v Multihale o 13:00 proti AS Trenčín a určite budú potrebovať vašu podporu. Dúfame teda, že do haly prídete v čo najväčšom počte!

 
 

Za podporu ďakujeme...

Kategórie
Odkazy
Kontakt

Florbalový klub FLORKO Košice
Adresa: Užhorodská 39, 040 11 Košice
IČO: 35565781
DIČ: 2022056608
IBAN: SK77 7500 0000 0040 0271 0450